Okna tarasowe to fenomen nowoczesnego budownictwa

Oknoprojekt to szybko rozwijająca się firma, od długiego czasu związana z branżą stolarki otworowej. Charakteryzuje nas fachowe podejście a także wiedza branżowa i doświadczenie - zarówno na płaszczyźnie produkcyjnej, jak i sprzedaży czy montażu. Zdobyliśmy je działając z uznanymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonując profesjonalny montaż – zarówno dla firm rodzimych, jak i zachodnich.

Praca w branży budowlanej daje nam wielką satysfakcję, stąd też nieustannie się rozwijamy, biorąc udział w kursach czy uczestnicząc w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc zaproponować naszym Klientom nowoczesne rozwiązania. Chcemy oddawać w Wasze ręce najlepsze  produkty, które posłużą  latami i wykreują ciepły i miły klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Jesteśmy specjalistami w stolarce otworowej, jednakże w naszym asortymencie nie zabrakło także  montażu bram i fasad. Na życzenie Kontrahentów wykonujemy i montujemy także specjalistyczną stolarkę otworową. Zaufało nam już wielu zadowolonych odbiorców – zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś należeć do tego zacnego grona?

 

Oknoprojekt – fachowcy, którzy służą pomocą  podczas doboru stolarki otworowej

Budując lub też upiększając dom, mieszkanie czy inny lokal użytkowy mnóstwo osób musi wybrać okna, które stanowią bardzo ważny  element konstrukcyjny domu. Pozornie   wydaje się, że taka czynność jest  kwestią czysto techniczną, nie mającą nic wspólnego  z projektowaniem wnętrz. A jednak tak nie jest! Okna przecież nie tylko kreują klimat wnętrza, wpuszczając do niego należytą dozę światła bądź też chroniąc   wnętrze przed działaniem szkodliwych czynników  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Ich wybór ma wielki wpływ na końcowy styl naszego domu, mieszkania czy innego gmachu.

Stolarka okienna może więc uwydatnić zalety każdego pomieszczenia, ale nieodpowiednio dopasowana sprawi, że nie będzie ono wyglądało zbyt ładnie. Trzeba więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale również na estetykę i sposób wykonania. Połączenie tych właśnie elementów sprawi, że wybierzemy produkt idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i sprawi, że stanie się on prawdziwym oknem na świat.

Naszym odbiorcom oferujemy wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które dodadzą do każdego pomieszczenia miły klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne. Produkty, które znajdują się  w asortymencie Oknoprojekt są odporne na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A przy tym cechuje je preferencyjna cena!

 

Montowanie stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługiwanie projektów tylko z Oknoprojekt!

Fachowcy z Oknoprojekt doskonale wiedzą, że zakup nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej jest nie lada wyzwaniem, jednak na tym całe przedsięwzięcie wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Bardziej ważny  jest przecież odpowiedni montaż, od którego zależy czy stolarka będzie spełniać swe funkcje. Trzeba więc zlecić zadanie montażu i obsługi inwestycji naszym ekspertom z Oknoprojekt, gdyż właśnie wtedy będziesz pewien, że wszystko zostanie prawidłowo  wykonane. Stosownie osadzone okna, drzwi czy fasady dają gwarancję szczelności i bezpieczeństwa ich użytkowania. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że tylko dobrze przeprowadzone czynności montażowe zapewnią niezawodne działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi czas.

Stąd  też już na początku określ swoje oczekiwania i skonsultuj je z ekspertami budowlanymi, bowiem rozmaitość produktów i bezmiar rozwiązań sprawia, że czasem Twoje plany będą inne niż oczekiwania. Podczas naszych konsultacji z klientem dogłębnie   pokazujemy wszelkie praktyki związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy wybrać produkt idealnie dopasowany do jego indywidualnych oczekiwań oraz rozwiewamy wszelkie jego wątpliwości. W czasie wymiany i montażu stolarki bardzo zależy nam na wyborze odpowiednich parametrów montowanych okien, drzwi czy przesłon oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii montażu.

Decydując się na współpracę z Oknoprojekt możesz być pewien, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w doborze najlepszej stolarki po precyzyjny pomiar i wysokiej klasy montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Stawiamy przy tym na najwyższą jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

Sprawdź ofertę: https://www.okno-projekt.com.pl/okna-tarasowe/

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powody wymiany stolarki mogą być naprawdę różne – od awarii mechanicznych, przez zużywanie się materiału po nieelegancki wygląd, czy chęć obniżenia rachunków za ogrzewanie. Pracę tę trzeba jednak odpowiednio przygotować. Trzeba bowiem wytłumaczyć, że decydując się na wymianę stolarki trzeba pamiętać o wyborze produktów cechujących  się stosownymi parametrami. Nie każdy bowiem orientuje się, że stosownie dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma duży wpływ na komfort używania systemów okiennych, a w niejednym przypadku zapewnia bezpieczeństwo – Tobie, Twej rodzinie czy pracownikom. Trzeba także ochronić pomieszczenia przed uszkodzeniem  i zachlapaniem. I co bardzo ważne cały montaż stolarki powinien być zgodny zarówno z wizją producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i klienta.

Stosowane przez Oknoprojekt techniki montażowe odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach budownictwa wielkopowierzchniowego i przemysłowego, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się poszczycić setkami zadowolonych klientów zarówno w naszym kraju, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonujemy według wytycznych  ITB lub stosownych dla danego kraju, z zastosowaniem normy RAL-Montage.

Przed ciągle rozwijającą się i szukającą nowoczesnych rozwiązań firmą Oknoprojekt stosowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma żadnych tajemnic. Wybieramy bowiem  produkty o doskonałej  izolacji termicznej, przeciwdziałając przez to zużywaniu energii nawet o 80%. Dobrze wiemy, iż adekwatnie  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko niezwykle użyteczny, ale również idealnie  komponuje się z elewacją budynku i jego wnętrzem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami i współpracy!

 

 

Jak działamy?

email kontakt@hds-marcinkiewicz.pl
tel +48 509 699 694
email /hds.marcinkiewicz