Projektowanie i aranżowanie Twojego wnętrza

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas charakteryzuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z ogromnym stażem w obszarze projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat wykonuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również wyjątkowej aranżacji wnętrz swoich użytkowników.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się również w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Wyróżnia nas różnorodność w charakterze projektów, których się podejmujemy, a dodatkowo bogata oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, czy też „Realizacje”, gdzie znajdują się  fotografie  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej pracy i nieustannemu poszerzaniu swej wiedzy  oraz kwalifikacji świadczą usługi na wysokim poziomie, korzystając z najlepszych rozwiązań świadczonych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Satysfakcja  klienta – naszym celem

Wiemy, jak istotny jest komfort i wygoda we własnym mieszkaniu, dlatego właśnie to stawiamy za cel swoich zadań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na indywidualne gusta klientów, ich styl życia, potrzeby i oczekiwania, jakie mają od swego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do codziennego życia a także charakteru, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak i konkretne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką realizację możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy swoich użytkowników. Doskonale wiemy że to sposób życia a także gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb użytkownika i aspektów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy dodatkowo możliwość komunikacji zdalnej dla największej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno swojej pracy, jak i materiałów, z jakich korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to już nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta zasada dotyczy również wykończenia wnętrz, w jakich mieszkamy  ,bądź pracujemy. Optymalne wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i doświadczony projektant wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa przeznaczona dla bogaczy. Wręcz przeciwnie. Właściwe, przemyślane i doskonale zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić wiele i pieniędzy,  i ponadto zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy projektanta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi walorów użytecznego wnętrza.

 

Zalety wnętrz zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas śni o pięknym i bezpiecznym wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej palety materiałów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na ogromne opcje aranżacji. To zaleta, ale i wada. Wcale nie jest łatwo dobrać najlepsze kompozycje, dobre materiały i znakomitą jakość. Architekt po zaznajomieniu się z życzeniami klienta jest w stanie stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków i mieszkań, a także powierzchni biurowych czy sklepów – wszelkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na odpowiednie wykorzystanie ich potencjału.

Skorzystaj z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a przekonasz się, jak dużo można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata pracy naszej pracowni mieliśmy okazję  działać w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Często realizacje naszego zespołu były przedstawiane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie klientów i dokonać tego, że powracają do nas z kolejnymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w polskich magazynach branżowych i były się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Projektowanie wnętrz Szczecin

Gościsz w miejscach, które zachwycają i w jakich czujesz  się zaskakująco dobrze? Jest ogromna możliwość, że to mieszkanie jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie mieszkań jest dziś usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności doskonałego efektu, lecz też, stawiając na konkretne rozwiązania dopasowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się doskonale do poziomu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki kreują całość wartą uwagi.

Skorzystanie z usługi projektanta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i składach budowlanych. Nawet jeśli lubisz te działania – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe produkty  czy też zakupisz  produkty wątpliwej jakości. Projektant wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin gruntownej pracy, obliczeń i analizy strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po dokładne określenie ilości potrzebnych do wykończenia lub remontu lokalu materiałów. Tak dokładny projekt pozwala pokazać, jak będzie wyglądało wnętrze domu czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające lokale to wnętrza spójne – spójne to nie monotonne czy „bezpieczne”, ale wspaniale zaprojektowane z odpowiednio dobranymi dodatkami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które świetnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, lecz także na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Fachowiec rozumie potrzeby użytkownika i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  stylu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o dobrym smaku swego kontrahenta a także jego budżecie.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie cechy powinien mieć odpowiedni architekt wnętrz? Na pewno prócz przydatnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pilność oraz tzw. dobrego gustu musi mieć odpowiednią wiedzę. Erudycja na temat przepisów ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to atrybuty dobrego architekta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie tylko z nowościami w zakresie rozwiązań wnętrzarskich, lecz również technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i dynamicznie zmieniające się tendencje w aranżowaniu wnętrz.

Konieczna będzie też odwaga. Konstruktywny architekt nie boi się wyzwań i oferowania czegoś całkiem nowego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To istotne, żeby być świadomym, że obecnie projektowanie mieszkań nie jest jedynie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z życzeniami klienta.

Jeżeli jeszcze nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie wnętrz w domu, mieszkaniu czy biurze to jedyny doskonały sposób  na dobre, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań i domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie inny wymiar i zapraszają swoim wystrojem do wypoczynku i odpoczynku.

https://www.innerium.pl/projektowanie-wnetrz-szczecin/

Jak działamy?

email kontakt@hds-marcinkiewicz.pl
tel +48 509 699 694
email /hds.marcinkiewicz