Treningi indywidualne kick boxingu dla wszystkich

Klub High Kick Gym został stworzony z pasji pierwszy raz spróbować swych sił w kickboxingu coraz chętniej zapisywali się na zajęcia w grupach i indywidualne. Wtedy to zajęcia przeniesiono do niedużego budynku przy Szkole nr 5, gdzie w pełni urządzona hala zwiększyła komfort treningów dla dorosłych i młodzieży .

Obecnie Klub nosi nazwę High Kick Gym i znajduje się na Pl. Kilińskiego 3 w Szczecinie. Treningi zaczynały się na sali mierzącej 110m2 z szatnią męską i damską, recepcją oraz niewielkim sklepikiem ze sprzętem sportowym i suplementami firmy Sfd. Dzięki dalszemu  rozwojowi  klub został powiększony   o kolejne dwie klimatyzowane sale treningowe 60m2 i 130m2 a także dwie szatnie , co daje dużo większy komfort ćwiczeń. Do dyspozycji klubowiczów jest również parking.

Osoby zapisane do klubu trenują w grupach o różnorakim stopniu zaawansowania pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry| trenerskiej. Zajęcia są prowadzone rano i godzinach wieczornych tak, żeby jak największa grupa osób mogła ćwiczyć w klubie. W ofercie są treningi dla tych co nigdy wcześniej  nie mieli styczności ze sportami walki – początkujących, jak i zaawansowanych. Od kickboxingu, po boks i zajęcia corsskicku, które wzmacniają całe ciało, budując przy tym sportową sylwetkę . W klubie panuje rodzinna oraz miła atmosfera, a jego pracownicy codziennie starają się o to, aby każdy czuł się   dobrze i wyszedł w dobrym humorze.

Zawodnicy klubu pod okiem głównego trenera Wojciecha Stawickiego odnoszą liczne tryumfy, zwyciężając walki i zawody na poziomie Mistrzostw Polski w wielorakich formułach. Biorą również udział w galach i imprezach sportowych, są utytułowanymi Mistrzami i Vice Mistrzami Polski. Podczas przygotowań do walk zawodnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie trenera jak i jego doświadczenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do High Kick Gym i zapoczątkować swoją sportową przygodę serdecznie zapraszamy na Pierwsze Darmowe zajęcia testowe. Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej .

Zapraszamy na treningi  indywidualne z kickboxingu, boksu, Mma a także personalne z treningu na siłowni, które pozwalają na opracowanie spersonalizowanych celów  i rozpoznanie priorytetów pod względem planowanych rezultatów . Jasno określony koncept, dopracowane techniki i ćwiczenia pozwolą osiągać konkretne , widoczne wyniki. Dzięki ciągłej motywacji i wsparciu doświadczonego trenera można ulepszyć własne umiejętności i kształtować w dowolnym kierunku. Treningi indywidualne są niezwykle przydatne dla osób, które chcą robić postępy we własnym tempie a także dla profesjonalnych sportowców , czy też osób z jasno określonymi,  swoistymi celami, jak przygotowanie do udziału w zawodach czy poprawa konkretnych umiejętności. Oferujemy opcję treningów personalnych dla dwóch osób lub w niewielkich grupach.

Treningi personalne z Kick-Boxingu to intensywne ćwiczenia w celu opanowania techniki a także podnoszenia umiejętności walki. Trening indywidualny odbywa się wedle ustalonego harmonogramu treningowego , który dopasowany jest do wieku, poziomu umiejętności, płci a także potrzeb osoby trenującej. Na treningu personalnym poznajesz techniki, przez działania w parze z instruktorem na specjalnych przyrządach kickboxerskich, takich jak: tarcze tajskie, łapy trenera, worki. Dodatkowo intensywnie pracujesz nad wytrzymałością, siłą i mobilnością. Ciągła motywacja ze strony trenera ułatwia zaangażowanie całej uwagi w treningi, dostarczając szybkie i widoczne postępy  w rozwoju sztuki i sprawności fizycznej.

 Stała obecność i pełna uwaga trenera podczas treningu personalnego zapewnia bezpieczeństwo. Treningi indywidualne są dostosowane do trenującego  pod każdym względem . Plan ćwiczebny sporządzony jest, mając na uwadze wzrost , wiek, płeć oraz stopień umiejętności . Ważne są również motywy. Nadrzędnym założeniem treningów personalnych jest perfekcyjne spożytkowanie czasu treningu, dostosowując intensywność do wszystkich wspomnianych czynników. Takie podejście umożliwia bezpieczny trening, ale warto uwzględniać , że jak w każdym sporcie kontuzje zdarzają się nawetwytrawnym sportowcom i nie trzeba zniechęcać   się do  treningów z obawy przed  kontuzjami. Doświadczenie i praktyka umożliwia złagodzić ryzyko urazów, a postępy dostarczają wielką satysfakcję.

Jak działamy?

email kontakt@hds-marcinkiewicz.pl
tel +48 509 699 694
email /hds.marcinkiewicz