Po co Tobie operator kamery ślubny?

Zatrudnienie kamerzysty oraz fotografa ślubnego z pewnej firmy jest rozwiązaniem wybieranym coraz częściej. Nic dziwnego, w efekcie przynosi wymierne korzyści: pomaga zaoszczędzić czas, energię oraz pieniądze. Przeczytaj nasz produkt, żeby dowiedzieć się, co dobrze zyskujesz określając się na pakiet 2 w 1.

Gdy zaczynasz planować ślub, szybko pokazuje się, że lista zadań do zrozumienia ciągnie się bardziej, niż najzwyklejsza książka świata. Jednocześnie żadnego artykułu nie można pominąć. Bo co, panna młoda pojawi się przed ołtarzem bez sukni? Wesele zrobi się w ciszy? Obrączki uznają się same kupić? Nie – każdy moment ślubu wymaga istnieć ściśle zaplanowany. Z pozostałej części, na przygotowania nie nie ma dość wielu czasu. Zadanie goni zadanie, termin goni termin. Nawet mistrzów organizacji może wziąć stres, czy wyrobią się ze wszystkim. Nawet spośród tego względu od początku pokrywa się szukać firmy, która zaoferuje usługi kamerzysty oraz fotografa jednocześnie. Obecnie wielu przedsiębiorstw oferuje takie pakiety. Oszczędność czasu jest wielka.

Z czego więc występuje? Dobór dobrego kamerzysty czy fotografa ślubnego to pracochłonny proces. Po pierwsze, większość par przegląda portfolio wykonawców, by zaznajomić się ze stylem każdego specjalisty. Może być ale tak, że zdjęcia najbardziej oklaskiwanego fotografa ślubnego w dziedziny bynajmniej nie będą uzupełniać się w własne style. Szukając od razu duetu, portfolio patrzymy na tej indywidualnej stronie. To znaczy mniej wyszukiwania, klikania, meandrowania między zakładkami… Drogie istnieje także to, że współpracujący ze sobą twórcy zazwyczaj mają zupełnie podobny styl. Dzięki temuż ich praktyki nie płyną z zupełnie różnych artystycznie światów. Nie cierpi ryzyka, że zdjęcia będą zorganizowane z pomocą niebieskiego filtra, a obraz w ciepłej sepii. Natomiast więc że odrobinę zabawnie wyglądać podczas rodzinnego oglądania pamiątki ze ślubu. Potrafisz być mocny, że jeśli spodoba Ciż się klimat zdjęć produkowanych przez fotografa, tak jedno będzie w przypadku realizatora filmu ślubnego.

Wybór kamerzysty oraz fotografa z pewnej firmy oszczędza i czasu przy formalnościach. Zamiast dwóch spotkań wstępnych robi się jedno, raz podpisuje się umowę, raz potrzeba sprawdzić, czy wykonawcy mają danie na filmowanie/fotografowanie podczas liturgii, itp. To niewątpliwie o moc mniej spotkań, działań i wycieczek po mieście.


Rozumiesz te zdjęcia, gdzie zwraca uwagę tak zwany mistrz drugiego planu, natomiast nie fotografowana osoba? Wkurzyłbyś się, gdyby takim „fachowcem” był kamerzysta wynajęty do uwiecznienia twojego ślubu? Tak, my też! Natomiast toż pewnie ważny powód, dla którego warto zdecydować się na zgrany zespół współpracujących ze sobą na co dzień fachowców.

Bo w porządku ślubu jest jako w mieszkaniu. Innym można przeszkadzać, nie tworzyć w odległość, albo nawzajem się wspierać. Fakt istnieje taka, że często współpracujący ze sobą realizatorzy filmów kobietach na pewnie nie będą psuć sobie nawzajem szyków. Nie będą rywalizować o właściwsze kadry czy światło, bo chodzą do samej bramki. Wiele razy słyszeliśmy o sytuacjach (i nawet stanowili ich świadkami), gdy kamerzysta ślubny i fotograf rywalizowali ze sobą. To wprawdzie przejaw braku profesjonalizmu, jednak daje się. Efekt? Niższa jakość realizacji.

Osoby idące ze sobą na co dzień znają zachowania i tryb pracy swoich partnerów. Mają wypracowaną dynamikę współpracy. Nie muszą oznaczać szczegółów, nie polegają na „chociaż to będzie”. Dzięki temu kupujący prawdopodobnie być mocny, że fotograf nie zepsuje kamerzyście filmowania wzruszającej przysięgi małżeńskiej (i pewnie vice versa).

Zgrany zespół po prostu wspomaga się wzajemnie podczas samej realizacji. W rezultacie co dwie głowy, więc nie jedna. Przedyskutowanie pewnych zakresów pracy jest tak odświeżające! Pomimo iż fachowcy mogą pochwalić się informacją oraz umiejętnością, często warto zapytać współpracownika jak on widzi dane stanowisko w kadrze.

Zgrana drużyna wspólnie przezwycięża też przeciwności, natomiast one mogą pojawić się nawet przy najodpowiedniejszej form. Chodzi o prozę życia – awarie, kłopoty ze sprzętem (natomiast też niestety dają się chociażby w przypadku najlepszych cel i aparatów), ogarnięciem logistyki… Wsparcie partnera istnieje w takich przypadkach nieocenione. Redukuje stres, a też pozwala niezauważalnie przejść przez wszystek kryzys bez angażowania żadnych postronnych osób.

Ponadto, zespół wynikający z obecnej tejże firmy wie, że pracuje do samej bramki. Nie umie pozwalać sobie na fuszerkę. Reputację tworzy się latami, a łatwo traci. Nawet spośród tego sensu, para fotograf-kamerzysta wzajemnie się motywuje, a czasem nawet pilnuje jakości pracy drugiej strony.

Pakiet obraz oraz zestawienia z wesela oznacza niższą wartość!
Nie wolno zapomnieć o najbardziej prozaicznej, ale bardzo istotnej sprawie. Zatrudnienie fotografa oraz kamerzysty ślubnego z pewnej firmy świadczy zazwyczaj niższą cenę. Nie da się ukryć, że przy organizowaniu wesela zajmuje to miejsce. Młoda para ma jednak mnóstwo wydatków, czasem na zabawy weselne zaciąga się wręcz pożyczki. Nawet przy mniejszych weselach budżet zazwyczaj napina się do miar możliwości, gdyż wszystko sprzedaje się priorytetem. W spokoju ślub to jakiś spośród najważniejszych dni w byciu człowieka i każdy chce, by był idealny.

W przypadku zlecenia realizacji obrazu oraz zdjęć osobom z pewnej firmy, klient zachowuje pieniądze w portfelu bez obaw o stan wykonania. Oszczędności nie powstają z niższej jakości usługi czy jej powierzchnie. Chodzi jednak o koszty na sprawy takie jak dojazd, koszt prowadzenia kampanie gospodarczej, czasem oraz dzielenie części sprzętu oraz pomieszczenia w chmurze, gdzie są przechowywane kopie zapasowe materiału.

Jak widać, są to role, którymi typ nie musi zawracać sobie głowy. Nie chroni się tu na scenach tak poważnych gdy na dowód etap realizacji czy zabezpieczenie materiału.

A jak to oczekuje w ogóle Alpha Creation?


W Alpha Creation jesteśmy zgodnym zespołem. Pracujemy razem od wielu lat również uważamy zbyt sobą ogrom innego sposobu projektów. Posiadamy podobny, nowoczesny gust, swoje zdjęcia oraz filmy są robione z wyczuciem. Wracając do nich zbyt mało lat na pewnie nie poczujecie, że się zestarzały.

Przede każdym jednak lubimy pracę podczas ślubów! To rzeczywiście coś dobrego. Są dokładne cudownych emocji, a przy tym wszelki ślub to specjalna, wspaniała historia. Filmowanie i fotografowanie ślubów nigdy się nam nie nudzi.

Jeśli rozważasz zatrudnienie naszego systemu powinieneś wiedzieć, że bawimy się nie tylko ślubami. Lecz w niniejszym punkcie piszemy o pracy przy produkcjach weselnych, przecież nie można zapomnieć, że doświadczenie innego rodzaju również nadaje się przy realizacji artykułów z najważniejszego dnia w mieszkaniu pary młodej. Gotuje na rozmaite sprawy i dostarcza swobodę twórczą.

Przykłady? Kręcenie teledysków muzycznych umożliwia nam z wyczuciem tworzyć dynamiczne klipy ślubne. Reportaże fotograficzne i reportaże wideo z zabaw w Szczecinie nauczyły nas działać w zatłoczonych powierzchniach i ułatwiać nawzajem w poszukiwaniu najlepszych ujęć. Materiały reklamowe i wizerunkowe rozwijają swoją troska o najdrobniejsze szczegóły…

Dzięki wielkiemu doświadczeniu oraz przygotowaniu dziesiątek reportaży ślubnych możemy robić w wyjątkowo poważnych warunkach. Nie duże nam są przeszkody, dzikie imprezy, a nawet awarie sprzętu – bierzemy to przepracowane i wiemy, iż w systemie takie przeciwności są łatwiejsze do przezwyciężenia. Wzajemnie się pilnujemy i zachęcamy. Lata zgodności ze sobą całkowicie eliminują u nas stres, to bez wahania możemy przeznaczyć młodej parze realizację najwyższej klasy.


A co, jeśli jesteście teraz zaklepanego fotografa/kamerzystę i myślicie się nad zatrudnieniem drinka z nas? Bez obaw! Ponieważ takie rzeczy dają się często, jesteśmy do tego przyzwyczajeni… Cechuje nas otwartość i wciąż potrafimy się dogadać z drugimi wykonawcami tak, by żaden środek nie wydał na grupie. Wszystko po to, żeby mogli po latach powracać do niego z radością.

Wbrew to, zawsze doradzamy zatrudnienie całego systemu. Po prostu że nam wymienić wady takiego podejścia. W tekście całych przygotowań zatrudnienie firmy kompleksowo realizującej artykuły ze ślubu niesie wymierne zalet również popularniejszy spokój ducha. 
Sprawdź swoją ofertę filmowania ślubów i spytaj o wolny moment na ostatni czy nowy rok. Potrafisz się skontaktować poprzez stronę, e-mail lub telefonicznie. Mamy możliwość, że do zobaczenia!

 

Więcej informacji: https://alphacreation.pl/kamerzysta-i-fotograf-slubny/

Jak działamy?

email kontakt@hds-marcinkiewicz.pl
tel +48 509 699 694
email /hds.marcinkiewicz